4 czerwca 2005r
Tegoroczna uroczystość odpustowa miała szczególny charakter, bowiem gościliśmy wśród nas Czcigodnych i Dostojnych Księży Jubilatów, poprzednich i obecnych księży proboszczów naszej parafii
50-lecie Kapłaństwa obchodził ks. Edward Koral,
40-lecie Kapłaństwa obchodził ks. Zdzisław Gorczewski,
40-lecie Kapłaństwa obchodził ks. Józef Cofałko,
30-lecie Kapłaństwa obchodził ks. Jan Bok - obecny proboszcz parafii.
Uroczystą Mszę św. odpustową koncelebrował ks. Edward Koral - Złoty Jubilat, a współkoncelebrantami byli księża obchodzący 40-lecie Kapłaństwa.
Gospodarzem uroczystości był obecny proboszcz parafii p.w. Niepokalanego Serca NMP w Raszówce ks. Jan Bok - jednocześnie Jubilat, obchodzący 30-lecie Kapłaństwa.
Słowo Boże wygłosił ks. Michał Nikolin.
W uroczystej procesji w czasie Mszy św. odpustowej licznie uczestniczyli parafianie. W rocesji niesione były: sztandar, feretrony, różaniec procesyjny. Panie z Koła Różańcowego niosły świece, a dziewczynki komunijne i młodsze sypały kwiatki.
Po uroczystej Mszy św. odpustowej Księżom Jubilatom przygotowano przedstawienia i przemówienia.
Najpierw przedstawienie zaprezentowały najmłodsze dzieci pod patronatem wychowawców i dyrektora z Przedszkola w Raszówce. W programie dzieci zaprezentowały piosenki i wiersze związane z tymi pięknymi jubileuszami.
Dzieci zaśpiewały, wspólnie ze wszystkimi parafianami, jubilatom pieśń pt. "Życzymy, życzymy .....". Następnie wiersz pt. "Jubileusz", którego autorem jest ks. Stanisław Domino, wydeklamowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Raszówce.
Życzenia i podziękowania oraz wdzięczność Bogu i Dostojnym Jubilatom za ich 50 lat, 40 lat i 30 lat Kapłaństwa, złożyli:
Na zakończenie tej miłej uroczystości słowa podziękowania i wdzięczności dla wszystkich wyrazili Czcigodni Jubilaci.
Do wiadomości podał: Ks. Jan Bok